بلیط هواپیما ارزان تر از همه جا

بلیط هواپیما های داخلی و خارجی با ما

۱- باغ پرندگان و پارک دلفین‌های کیش

جاهای دیدنی کیش, پارک دلفین های کیش

یکی از جذاب‌ترین جاهای دیدنی کیش، پارک دلفین‌ها است که اکثر مسافرینی که بلیط هواپیما کیش را تهیه می‌کنند، حتماً از این پارک زیبا که حدود ۱۰۰ هکتار است، بازدید انجام می‌دهند. پارک دلفین‌ها و باغ پرندگان در یک مجموعه کنار هم قرار دارند. گردشگران پس از ورود به این مکان دیدنی، در ابتدا وارد بخش باغ پرندگان می‌شوند.

در باغ پرندگان کیش حدود ۵۰ گونه از پرنده‌های مختلف نگهداری می‌شوند. ازجمله این پرندگان زیبا می‌توان به پرندگانی همچون طاووس‌ها، طوطی‌ها، پلیکان‌ها و پرندگان دیگر اشاره نمود که دیدن این پرندگان زیبا در طبیعت به سختی قابل انجام است و شما می‌توانید با خرید بلیط این مجموعه، این پرندگان زیبا را از نزدیک مشاهده کنید و تجربه جذابی را از کنار پرندگان بودن داشته باشید.

بخش دیگری که در این مجموعه ساخته‌شده است آکواریوم آب شور است که در آن گونه‌های مختلف حیوانات دریایی همچون شیر دریایی، گربه دریایی، پنگوئن و … نگهداری می‌شوند. بخش جذاب این مجموعه،پارک دلفین‌ها است که در آن برنامه‌های متنوعی برگزار می‌گردد. یکی از برنامه‌های جذاب این بخش، رقص دلفین‌ها در آب است که گردشگران می‌توانند حرکات زیبای دلفین‌ها را از نزدیک مشاهده کنند.

 

هزینه پکیج کامل مجموعه باغ پرندگان و پارک دلفین‌های کیش برای هر فرد ۱۱۲۰۰۰ تومان است.

آدرس باغ پرندگان و پارک دلفین‌ها: جنوب شرقی جزیره کیش، پارک دلفین‌ها

شماره تلفن باغ پرندگان و پارک دلفین‌ها: ۰۷۶۴۴۴۴۵۲۳۷

 

 

 

۲- شهر زیرزمینی کاریز کیش

جاهای دیدنی کیش, شهر زیرزمینی کیش

یکی دیگر از جاهای دیدنی‌های کیش، شهر زیرزمینی کاریز است که مساحتی بالغ بر ۱۰ هزار مترمربع دارد. شهر زیرزمینی کاریز حدود ۲۰۰۰ سال پیش در عمق ۱۶ متری سطح زمین ساخته‌شده است و داخل آن تعداد بسیار زیادی صدف، سنگواره و مرجان‌های دریایی وجود دارد که قدمت برخی از آن‌ها به ۵۰۰ میلیون سال پیش نیز می‌رسد.

کاریز در لغت‌نامه فارسی معادل کلمه قنات است. امروزه شهر زیرزمینی کاریز تغییر کاربری داده است و در آن مکان‌های همچون رستوران سنتی، عکاس‌خانه، چایخانه، سالن آمفی‌تئاتر، سالن اجلاس، موزه و گالری‌های صنایع‌دستی اشاره نمود. از وسعت شهر زیرزمینی کاریز که بگذریم، چیزی که این قنات را از قنات‌های دیگر متمایز می‌کند سقفی مرجانی به قطر هفت متر است که از فسیل‌های طبیعی صدف‌ها و آبزیان پوشیده شده است.

 

هزینه بازدید از شهر زیرزمینی کاریز برای هر فرد ۲۰۰۰۰ تومان است.

آدرس شهر زیرزمینی کاریز کیش: جزیره کیش، میدان المپیک، مجموعه فرهنگی سیاحتی شهر زیرزمینی کیش (کاریز)

شماره تلفن شهر زیرزمینی کاریز کیش: ۰۷۶۴۴۴۳۱۵۵۳

 

 

 

۳- خانه مردم‌شناسی بومیان کیش

جاهای دیدنی کیش, موزه مردم شناسی کیش

یکی از جاهای دیدنی کیش که مسافرین بعد از خرید بلیط هواپیما تهران کیش و سفر به این جزیره زیبا، به بازدید آن مکان می‌روند، خانه مردم‌شناسی بومیان این جزیره است که حدود ۲۰۰ سال قدمت دارد و با سبک معماری بومی، دریکی از محله‌های سنتی جزیره کیش ساخته‌شده است.

خانه بومیان کیش که متعلق به حاج عبدالله بن شاهین بوده است، برای اینکه بتواند تاریخچه، آداب و رسوم، معیشت، فرهنگ و صنایع‌دستی مردمان کیش را به بازدیدکنندگان خود معرفی کند، در سال ۱۳۹۳ تبدیل به موزه مردم‌شناسی کیش شده است. تمامی فضاهای داخلی و خارجی خانه بومیان کیش، با استفاده از مصالح بومی بازسازی گردیده و معماری سنتی آن نیز همچنان حفظ‌شده و گردشگران می‌توانند با حضور در این مکان تاریخی، سبک زندگی مردمان این جزیره را در ۸۰ سال قبل، مشاهده کنند.

 

هزینه بازدید از موزه مردم‌شناسی کیش برای هر فرد ۱۰۰۰۰ تومان است.

آدرس موزه مردم‌شناسی کیش: کیش، محله صفین قدیم، ۲۰۰ متری بازار ماهی به سمت کشتی یونانی، روبه‌روی بندرگاه صیادی، موزه مردم‌شناسی کیش

شماره تلفن موزه مردم‌شناسی کیش: ۰۷۶۴۴۴۳۲۸۴۴

 

 

۴- کشتی تفریحی کیش

جاهای دیدنی کیش, کشتی تفریحی کیش

یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های سفر به جزیره کیش، کشتی سواری است که تجربه جذاب را برای شما به ارمغان می‌آورد. کشتی‌های تفریحی جزیره کیش که در آب‌های نیلگون خلیج‌فارس قرار دارند، یکی از تفریحات مهیج این جزیره محسوب می‌گردند. این کشتی‌ها در ساعات پایانی شب فعالیت خود را آغاز می‌کنند.

در کشتی‌های تفریحی شبانه کیش برنامه‌های مهیجی همچون موسیقی زنده و جنگ‌های شادی از ساعت ۹ شب الی ۱ بامداد برای مسافرین کشتی برگزار می‌گردد. نوع دیگری از کشتی تفریحی که در جزیره کیش قرار دارد،کشتی‌های آکواریومی است که این کشتی تفریحی مسافرین خود را به مکان‌های از خلیج‌فارس می‌برد که محل زندگی آبزیان است و گردشگران می‌توانید از نزدیک زندگی این موجودات دریایی را مشاهده کنند.

محل حرکت کشتی‌های تفریحی کیش، اسکله تفریحی کیش است که گردشگران می‌توانند برای حضور در کشتی‌های تفریحی کیش، در این بخش از جزیره حضور پیدا کنند و یک تجربه خاص و جذاب را برای خود به وجود آورند.

 

هزینه ورودی برای کشتی‌های تفریحی کیش متغیر است، اما میانگین قیمت ورودی کشتی‌ها از ۳۰۰۰۰ تومان تا ۷۰۰۰۰ تومان در زمان‌های غیر پیک این جزیره است.

 

 

۵- دوچرخه‌سواری در سواحل کیش

جاهای دیدنی کیش, کرایه دوچرخه در کیش

بلیط تریپ به گردشگرانی که به جزیره کیش سفر می‌کنند این پیشنهاد را دارد که به هیچ‌وجه لذت دوچرخه‌سواری در سواحل کیش را از دست ندهید. دوچرخه‌سواری در مسیر ساحلی ۷۵ کیلومتری ویژه جزیره کیش، یکی از لذت‌بخش‌ترین قسمت‌های سفر به کیش است. مسیر ویژه دوچرخه‌سواری ساحلی کیش از قسمت‌های مختلف همچون اسکله تفریحی، بازار مرجان، کشتی یونانی و… عبور می‌کند و علاقه‌مندان می‌توانند در میان مسیر در این ایستگاه‌ها توقف داشته باشند.

جهت کرایه دوچرخه در کیش شما می‌توانید با در دست داشتن یک کارت شناسایی معتبر همچون کارت ملی، دوچرخه‌ها را از ایستگاه‌های دوچرخه اجاره کنید و پس از اتمام گردش خود، دوچرخه‌ها را به مسئولین ایستگاه دوچرخه بازگردانید. همچنین در ایستگاه‌های دوچرخه جزیره کیش علاوه بر دوچرخه‌های معمولی که وجود دارد، وسایل دیگری همچون اسکوتر و دوچرخه برقی نیز وجود دارد که این وسایل نیز اجاره داده می‌شود.

 

هزینه اجاره وسایل تفریحی در ایستگاه‌های دوچرخه جزیره کیش بدین صورت است.

دوچرخه ساعتی ۱۵۰۰۰ هزار تومان، اسکوتر ساعتی ۲۵۰۰۰ هزار تومان، دوچرخه برقی ساعتی ۳۰۰۰۰ هزار تومان

 

 

 

کلام آخر

در این مقاله به معرفی ۵ مکان دیدنی کیش پرداختیم. البته لازم به ذکر است که جزیره کیش جاهای دیدنی بسیار زیادی دارد که در مقالات دیگر به معرفی اماکن توریستی کیش می‌پردازیم. شما می‌توانید در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد جاهای دیدنی کیش، از بخش نظرات همین صفحه سؤالات خود را با ما در میان بگذارید تا کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن به پرسش‌های شما پاسخ دهند.

 

بلیط تریپ ارائه‌دهنده بلیط هواپیما چارتر و سیستمی با پایین‌ترین قیمت است و شما می‌توانید بلیط کیش به تهران ارزان‌قیمت و یا بلیط کیش لحظه آخری را با پایین‌ترین قیمت از ما تهیه کنید.


پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب